Rozrośnięta piękna muskularna sylwetka, to nie tylko zalety wizualne.

Antyczny model męskości wyrażał piękno, które odzwierciedlało harmonijność duszy i ciała mężczyzny. Ideą był harmonijny rozwój ciała oraz ducha, co było wyznacznikiem autentycznego męstwa. Mocarna cielesność, chociaż połączona z zaletami duchowymi, była istotnym pierwszeństwem. Dzisiaj u mężczyzn także można zobaczyć fenomen dbania o ciało.
Dwóch umięśnionych mężczyzn
Napisał: Hotlanta Voyeur
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdrowe troszczenie się o własną fizyczność jest dobrym rozwiązaniem spędzania wolnego czasu, pomniejsza ryzyko chorób oraz postęp starzenia się organizmu, człowiek w sposób zrównoważony rozbudowuje nie tylko swoją cielesność, ale też i uczuciowość.Spora część młodzieńców chce aby ćwiczenia w fitness klubie dawały rezultaty w postaci przybrania masy mięśniowej w dobrym postępie oraz pomagały w uformowaniu ładnej rzeźby.

Sukces można osiągnąć troszcząc się istotnie o trzy składniki, tj. zdrowe jedzenie, ćwiczenia siłowe i wspomaganie. Wcześniej czy później faceci, którym zależy na przyroście bicepsów i tężyzny przy minimalnych skutkach ubocznych, decydują się na ćwiczenia z użyciem steroidów. Jako jeden z niewielu anabolików, oxandrolon jest często stosowany przez panów.

Branie oxandrolonu daje małe skutki uboczne . Oxandrolon jest relatywnie bezpieczny dla wątroby. Ponadto, przyjmowanie tego sterydu nie doprowadza do gromadzenia się w organizmie wody i tłuszczu. Wspomaganie się anabolikami pozwala na osiąganie zadowalających rezultatów.


Muskularny mężczyzna
Napisał: Hammerin Man
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szybki wzrost idealnej jakościowo formy, ładniejszej sylwetki, szybszej redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzrost siły i wytrzymałości. Trzeba mieć na uwadze, że steroidy, jeśli są używane źle, mogą kolosalnie zaburzyć funkcjonowanie mięśni. Pożądane jest więc anaboliki, stosować uważnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-28 01:44:04
Tagi: sukces, cielesność, fizyczność, Zwycięstwo, Triumf