Wycieczki do Egiptu

Wiosna to najwyższa pora, by przemyśleć, dokąd pojechać w nadchodzące wielkimi krokami wakacje. Jak najszybciej trzeba odwiedzić biura podróży, by sprawdzić nowe oferty. Dzięki WWW nie trzeba nawet wychodzić z czterech kątów – większość porządnych firm podróżniczych posiada swoje oficjalne witryny WWW.
Pomimo faktu, że w Egipcie ciągle trwają polityczne niepokoje, wczasy w Egipcie to świetna opcja dla każdego urlopowicza, spragnionego komfortowego urlopu i mocnych wrażeń. Trudno wskazać osobę, która nie wie nic o tym starodawnych państwie. Kraina nad Nilem oferuje masę wspaniałych atrakcji dla każdego - wakacje w Egipcie z Eccoholiday.

egipt
Na podstawie: http://www.eccoholiday.com/
Nad Nilem najważniejszym zabytkiem naturalnie są potężne piramidy. Są one położone w głębi Egiptu, zwykle trzeba opłacić osobną wycieczkę w ich regiony. Obok nich znajduje się też posępny Sfinks, licząca tysiąclecia egipska rzeźba. W sąsiedztwie piramid da się opłacić przejażdżkę na wielbłądzie, fantastyczne doświadczenie. (link) Na nabrzeżu Morza Śródziemnego trzeba zwiedzić Aleksandrię, metropolię, w której była dawniej olbrzymia latarnia morska oraz gigantyczna bibliotek manuskryptów. Koniecznym punktem dla wizytującego Egipt powinna być wizyta w Kairze. Stolica jest jedna z najbardziej zaludnionych metropolii na świecie. Znajdziesz tu bogate muzeum historyczne, w którym można podziwiać dawnych faraonów Egiptu w pysznych sarkofagach. O ile kochasz leżeć gorącej plaży, kraj faraonów jest dla ciebie. Są tu zjawiskowe plaże, gorące temperatury powietrza i cudne morze.
Egipt, wakacje w Egipcie
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że czasem biura podróży wystawiają wyjątkowe, dużo tańsze oferty dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na konkretny kierunek wakacyjnych wojaży, np. biuro: Eccoholiday - .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-28 01:43:15
Tagi: plaże, Muzeum