Hotel Sadova - czyli, najwspanialszy obiekt konferencyjny (i nie wyłącznie) na obszarze Gdańska!

Szukasz doskonałego lokalizacji na odpoczynek na obszarze Gdańska? A może pragniesz wynająć salę konferencyjną, jednak nie masz pojęcia gdzie? Hotel Sadova spełni Twoje osobiste wszystkie pragnienia!
zima
Napisał: Destination Queenstown
Na podstawie: Destination Queenstown


Hotel Sadova Gdańsk to najnowocześniejszy hotelik cztero-gwiazdkowy o bardzo wysokim podstawie i pojedynczym w swoim typie wnętrzu, położony w samiutkim centrum Gdańska, pięć minut od niewiarygodnego "Długiego Targu", oraz trzy minuty od tak nazywanej "Gdańskiej Mariny". Hotelik ma w ofercie: sto sześćdziesiąt cztery komfortowe pokoiki, niezwykle o miłej atmosferze restaurację razem z drink barem, część rekreacyjną - zawierającą basenik, salę fitness, oraz saunę; podziemny a także nad ziemią parking, posiadający 100 miejsc przeznaczonych do parkowania, oraz ogólnodostępne na terenie hoteliku łącze internetowe - obiekty konferencyjne Gdańsk. Nas jednak interesuje na daną chwilkę jedna rzecz, a konkretnie... Hotel - http://www.belvederehotel.pl/
Obiekty konferencyjne Gdańsk które znajdują się się na terenie Hotelu Sadova są idealnym wyjściem, kiedy pragniesz odpoczynku, jednakże przy okazji załatwić parę ponaglających Cię spraw z roboty - Są ich dokładnie 3 oraz są w stanie zmieścić do 134 osób! Po co wydawać pieniążki na salkę z daleka od osobistego miejsca wypoczynku? Branże hotelarskie oferują coraz więcej atrakcji i alternatyw ratunku dla przyjezdnych (a także zwykłych mieszkańców), stając na wysokości danego im roboty.


Zaprzestań rozmyślać nad tym, czy warto - oczywiście, że tak! Zarezerwuj dla samego siebie pomieszczenie, wynajmij przy okazji salkę i raduj się chwilkami leniwego relaksu na terytorium Hotelu Sadova już teraz!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-29 01:35:08
Tagi: park, pokój, relaks, klimat, standard