Sklep dla turysty i żołnierza, czyli jakie rzeczy możemy kupić w militariach online?

Hobby strzeleckie to jedno z najstarszych aktywności ludzkich. Sklep militarny kojarzymy głównie z wojnami, ale te jakkolwiek nie koncentruje się tylko na walce, zwłaszcza w czasie pokojowego współistnienia. Strzelectwo to także wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i rywalizacją sportową oraz czynną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w ofertach sklepów z militariami online?

gadżety militarne
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Jak już od naczelnych skojarzeń zaczęliśmy - militarnia online to przede wszystkim wiatrówki i pistolety, a więc broń czyniąca dużo hałasu i postrachu. W przypadku karabinów maszynowych (których energia kinetyczna pocisku przekracza ustalone normy) sprzedaży podlegają jedynie fachowo odwzorowane podróbki. Tak więc sprzęt do strzelania dostępny w sklepach militarnych dostaniemy jedynie do określonych warunków.

Sektor samoobrony to inna „półka” w sklepach z militariami. W tejże gałęzi możemy wybierać pomiędzy paralizatorami, pałkami teleskopowymi, a więc bronią miekką wykorzystywaną przez służby bezpieczeństwa. W ofertach sprzętów niezbędnych do samoobrony wymienimy także pistolety na gaz, broń alarmową i hukową, zestawy alarmowe.

W tym dziale każdy chcący zadbać o bezpieczeństwo dużej posesji czy szef policji, może zaopatrzyć się w niezbędny atrybut do obrony.
Sklepy z militariami dysponują w swych ofertach też kącikiem dla wojażerów kompletnych. Specjalnie dla podróżników z wielkim plecakiem (który często stanowi o dobytku, noclegi nie wchodzą w grę) istnieją takie sklepy.

noże militarne
Napisał: Brian nairB
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dostaniemy w nich latarkę tylko sobie zażyczymy, scyzoryki szwajcarskie, albo te do zbierania grzybów. Zaopatrzenie się w paintball-ową bitwę to w tym sklepie podstawa. Organizator zaopatrzy się tu w noktowizory, kamuflujące i morowe ubrania,kieszonkowe i specjalistyczne lornetki, wykrywacz metali, a nawet zegarki szpiegowskie. Jedni odbierają coś takiego za gadżeciarstwo, dla zwolenników jest to przejaw pasji jak każdy inny.

To raj, istna gratka dla amatorów turystyki, zwykłych grzybiarzy, ale i po prostu kolekcjonerów właśnie takich sprzętów, które przydadzą się przy wolnym czasie. Każdy przynależny do powyższych grup wyszuka tu coś dla specjalnie dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-29 01:35:07
Tagi: alarmy, hobby, samoobrona, militaria