February 2017 archive

Oferty last minute? tylko dokąd

wakacje w grecji
Napisał: Dimitris Karkanis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nic dziwnego więc, że na każdym kroku pojawiają się oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może pojechać do z egzotycznych miejsc nie pozbywając się przy tym większej ilości pieniędzy. Wymóg jest jeden – powinno się intensywnie przeglądać oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko kilka minut nieuwagi, aby przegapić wspaniałą wycieczkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:38
Tagi: wczasy, last minute, Ateny, wycieczkę, turystów

Grzybowo

Napisał: aforero
Grzybowo to przytulna wieś letniskowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, sześć kilometrów na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest całkiem specyficznie zlokalizowane na obszarze tzw. depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:38
Tagi: latarnie, morze, plaże, zabytki, Bałtyk, jarmarki, wydmy, Grzybowo

Zaplanuj swoje wakacje

Napisał: www.visitportugal.com
Nie każdy z nas wymyślił już jak spędzić lato 2014 roku. Wielu ludzi robi wakacyjne plany miesiącami, część woli jednak spontaniczne wycieczki wybierając z oferty last minute. Nie ma znaczenia to, do której grupy należymy dobrze jest wiedzieć, jakie są najchętniej wybierane przez Polaków kierunki urlopowych wojaży.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:37
Tagi: pogoda, urlop, wypoczynek, zabytki, turyści, winnice

W jakich sytuacjach warto zainwestować w odzież wojskową

odzież militarna
Napisał: 176th Wing Alaska Air National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najróżniejszego rodzaju odzież wojskowa staje się w dzisiejszych czasach bardzo powszechna ze względu na ciekawy wygląd i dużo praktycznych zastosowań. Kamizelki, marynarki , a także najrozmaitsze czapki i znakomitej jakości buty wojskowe od dawna są znane nie tylko w kostiumach, lecz też spośród hobbystów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:37
Tagi: moro, odzież wojskowa, odzież militarna, buty wojskowe, Kamizelka taktyczna, khaki

Różnego typu zabawy wojskowe to interesujący sposób spędzania naszego czasu

Odzież militarna
Napisał: USAG- Humphreys
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprzęt wojskowy to obecnie dość popularny temat wśród młodzieży. Młodzi chłopcy fascynują się bronią i sprzętem wojskowym od bardzo dawna. Powołuje się różnego typu stowarzyszenia, gdzie miłośnicy i hobbyści tego rodzaju tematyki spotykają się i wymieniają doświadczenia. Często organizacje takie szerzą też patriotyczne zachowania i postawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:34
Tagi: młodzież, broń, militaria, karabinki, sprzęt wojskowy, bitwy, kamizelki taktyczne, poligon

Bezstresowe latanie po świecie

samolot
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Rozwój ludzkości jest naprawdę kuriozalny. Przez całe tysiąclecia człowiek marzył, by wznieść się w niebiosa niczym ptak. Ślady tej fascynacji znajdują się w znanym micie o ostatnim locie Ikara. Wielkim marzeniem geniusza z Włoch, Leonarda da Vinci, było skonstruowanie maszyny do fruwania. Jednakże dopiero w XX stuleciu bracia Wright odbyli swój pierwszy lot ich malutkim samolotem. I od tego momentu rozwój zaczął toczyć się szybko.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:15
Tagi: lot, bilety, bilety lotnicze

Czy nasz język jest rzeczywiście ciężki do przyswojenia dla obcokrajowców?

nauczanie języków obcych
Napisał: Laurie Sullivan
Na podstawie: http://www.flickr.com
jest powiedziane, że język polski dla obcokrajowców jest bardzo skomplikowany. Nam, Polakom, trudno określić się do tej opinii, albowiem przez to, że korzystamy z tego języka, na co dzień, nie będziemy raczej obiektywni. Czasem tylko na tym się łapiemy, że mówimy po polsku jakiś wyraz i nie mamy pewności, czy wymawiamy je poprawnie. Zresztą, wystarczy zrobić sobie test z gramatyki, by zobaczyć, że także dla nas, język polski jest dość kłopotliwy. A co dopiero dla obcokrajowców.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:05
Tagi: słownik, język polski, kursy dla obcokrajowców

Wspaniałe wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża
Napisał: maciekbor
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Sopocka plaża
Napisał: maciekbor
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Na urlop czekamy z niecierpliwością okrągły rok. Siedząc za biurkiem, rozmyślamy o pięknych chwilach lenistwa.Często wyobrażamy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z bajecznym drinkiem w ręce. Ta cudowna wizja dodaje nam energii i pozwala dotrwać do upragnionego urlopy. Tylko w które miejsce tym razem się udać?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:58
Tagi: urlop, morze, wczasy, wypoczynek, kurort, Ośrodki, ośrodek

Wczasy 2014 - czas pomyśleć o kierunku podróży

last minute
Na podstawie: www.orlica.pl
A zatem wreszcie przyszła wiosna, a razem z nią pora, by skrupulatnie zaplanować wakacje. Jeżeli nie wykupisz sobie wycieczki w przeciągu najbliższych tygodni, może cię czekać zawód. Ale to nie jest dramatyczna sytuacji – przecież możesz odszukać opłacalne last minute do Egiptu i pojechać na urlop marzeń za niewielkie pieniądze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:58
Tagi: wypoczynek, meczet

Wilanów - wspaniała i bezpieczna dzielnica Warszawy

wilanow
Napisał: T. S. Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ostatnio byłam w Warszawie. Firma wysłała mnie na szkolenie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ już od dawna miałam zamiar odwiedzić stolicę naszego kraju. Wprawdzie parę godzin w ciągu mojego pobytu spędziłam szkoląc się.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:57
Tagi: mieszkania, długi weekend, rezydencja

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, było przyczyną do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, sporego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem Bałtyckim. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na szybki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo pięknym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:57
Tagi: morze, turystyka, hotele, noclegi, zabytki, pensjonaty, Bałtyk, jarmarki, pokoje gościnne, Gdańsk

Poprawny trening to taki, który uwzględni nie tylko aktualny stan naszych mięśni

siłownia
Napisał: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poprawny trening to taki, który względni nie tylko aktualny stan naszych mięśni, ale także odpowiednio określi naszą dietę. Często młodzi ludzie, szczególnie bez doświadczenia, nie mają pojęcia o tym, jak poprawnie ćwiczyć, jak ze sobą łączyć trenowane partie mięśni, nie mówiąc już o zaplanowanej diecie. Niekiedy spotkać można osoby, którzy nie mają pojęcia o tym, do czego służą aminokwasy, po co i kiedy dokładnie należy przyjmować węglowodany, nie wiedzą nic na temat tego, jak technicznie dobrze ćwiczyć na siłowni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:56
Tagi: dieta, siłownia, wysiłek, suplement, kontuzja

Kilka pomysłów na udany wypoczynek na dworze

Piknikowe wariacje na wakacje
Napisał: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki
Uwielbiamy lato za cudowną pogodę. Wreszcie jesteśmy w stanie mnóstwo czasu spędzić na świeżym powietrzu. Można poświęcić weekend, aby pojechać wraz z najbliższymi na łono przyrody. To świetna okazja, aby porządnie wypocząć od szarej rzeczywistości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:55
Tagi: drzewa, koszyk, wyprawy, torebki, czas, odpadki, problemy

Indie czy Tajlandia – co wybrać na egzotyczne wakacje?

eccotravel
Na podstawie: http://www.eccotravel.eu/
Niektóre osoby już od jakiegoś czasu planują jak wykorzystają wolny czas urlopu. Wczasy egzotyczne są obecnie niesamowicie na czasie, a wycieczki zorganizowane w ten sposób to czas spędzony bardzo ekscytująco. Wiadomo, że urlop musi być czasem, w którym człowiek może odetchnąć i odpocząć od otaczającego go świata. Dlatego warto zorganizować go tak, jaki najbardziej lubimy. Dobrą opcja jest Tajlandia Last Minute, lub wycieczka Indie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:55
Tagi: wycieczki, wczasy, wakacje, last minute, wycieczka