February 2017 archive

Oferty last minute? tylko dokąd

wakacje w grecji
Napisał: Dimitris Karkanis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nic dziwnego więc, że na każdym kroku pojawiają się oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może pojechać do z egzotycznych miejsc nie pozbywając się przy tym większej ilości pieniędzy. Wymóg jest jeden – powinno się intensywnie przeglądać oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko kilka minut nieuwagi, aby przegapić wspaniałą wycieczkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:38
Tagi: wczasy, last minute, Ateny, wycieczkę, turystów

Grzybowo

Napisał: aforero
Grzybowo to przytulna wieś letniskowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, sześć kilometrów na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest całkiem specyficznie zlokalizowane na obszarze tzw. depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:38
Tagi: latarnie, morze, plaże, zabytki, Bałtyk, jarmarki, wydmy, Grzybowo

Zaplanuj swoje wakacje

Napisał: www.visitportugal.com
Nie każdy z nas ma plany na to w jaki sposób spędzić lato 2014 roku. Wielu ludzi tworzy urlopowe plany miesiącami, sporo decyduje się na spontaniczne wycieczki wybierając z oferty last minute. Nie ma znaczenia to, do której z grup należymy dobrze jest wiedzieć, jakie są najchętniej wybierane przez Polaków kierunki wakacyjnych wyjazdów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:37
Tagi: pogoda, urlop, wypoczynek, zabytki, turyści, winnice

W jakich sytuacjach warto zainwestować w odzież wojskową

odzież militarna
Napisał: 176th Wing Alaska Air National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Różnego rodzaju odzież militarna robi się współcześnie bardzo popularna ze względu na interesujący wygląd i sporo przydatnych zastosowań. Kamizelki, marynarki , jak również najróżniejsze czapki i wysokojakościowe buty wojskowe od lat są znane nie tylko w kostiumach, lecz też spośród hobbystów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:37
Tagi: moro, odzież wojskowa, odzież militarna, buty wojskowe, Kamizelka taktyczna, khaki

Różnego typu zabawy wojskowe to interesujący sposób spędzania naszego czasu

Odzież militarna
Napisał: USAG- Humphreys
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprzęt wojskowy to obecnie dość modny temat wśród wielu młodych ludzi. Młodzi chłopcy fascynują się bronią i sprzętem wojskowym od bardzo dawna. Powołuje się wiele organizacji, gdzie miłośnicy i hobbyści tego rodzaju tematyki spotykają się i wymieniają doświadczenia. Często stowarzyszenia takie szerzą też patriotyczne zachowania i postawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:34
Tagi: młodzież, broń, militaria, karabinki, sprzęt wojskowy, bitwy, kamizelki taktyczne, poligon

Bezstresowe latanie po świecie

samolot
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Rozwój ludzkości jest naprawdę kuriozalny. Przez całe tysiąclecia człowiek marzył, by wznieść się w niebiosa niczym ptak. Ślady tej fascynacji znajdują się w znanym micie o ostatnim locie Ikara. Wielkim marzeniem geniusza z Włoch, Leonarda da Vinci, było skonstruowanie maszyny do fruwania. Jednakże dopiero w XX stuleciu bracia Wright odbyli swój pierwszy lot ich malutkim samolotem. I od tego momentu rozwój zaczął toczyć się szybko.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:15
Tagi: lot, bilety, bilety lotnicze

Czy nasz język jest rzeczywiście ciężki do przyswojenia dla obcokrajowców?

nauczanie języków obcych
Napisał: Laurie Sullivan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mówi się, że język polski dla obcokrajowców jest bardzo skomplikowany. Nam, Polakom, trudno ustosunkować się do tej opinii, albowiem przez to, że używamy tego języka, na co dzień, nie będziemy obiektywni. Od czasu do czasu tylko na tym się łapiemy, że mówimy po polsku jakiś wyraz i nie mamy pewności, czy mówimy dobrze. Zresztą, wystarczy rozwiązać jakiś gramatyczny test, aby zobaczyć, że także dla nas, język polski jest raczej trudny. A co dopiero dla obcokrajowców.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:36:05
Tagi: słownik, język polski, kursy dla obcokrajowców

Wspaniałe wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża
Napisał: maciekbor
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Sopocka plaża
Napisał: maciekbor
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Na urlop czekamy z niecierpliwością okrągły rok. Siedząc za biurkiem, rozmyślamy o pięknych chwilach lenistwa.Często wyobrażamy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z bajecznym drinkiem w ręce. Ta cudowna wizja dodaje nam energii i pozwala dotrwać do upragnionego urlopy. Tylko w które miejsce tym razem się udać?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:58
Tagi: urlop, morze, wczasy, wypoczynek, kurort, Ośrodki, ośrodek

Wczasy 2014 - czas pomyśleć o kierunku podróży

last minute
Na podstawie: www.orlica.pl
A zatem wreszcie przyszła wiosna, a razem z nią pora, by skrupulatnie zaplanować wakacje. Jeżeli nie wykupisz sobie wycieczki w przeciągu najbliższych tygodni, może cię czekać zawód. Ale to nie jest dramatyczna sytuacji – przecież możesz odszukać opłacalne last minute do Egiptu i pojechać na urlop marzeń za niewielkie pieniądze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:58
Tagi: wypoczynek, meczet

Wilanów - wspaniała i bezpieczna dzielnica Warszawy

wilanow
Napisał: T. S. Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ostatnio byłam w Warszawie. Mój szef wysłał mnie na dwudniowe szkolenie. Wielce się ucieszyłam, bo już od dawna chciałam odwiedzić stolicę naszego kraju. Wprawdzie parę godzin w ciągu mojego pobytu spędziłam w sali szkoleniowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:57
Tagi: mieszkania, długi weekend, rezydencja

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdańsk to miasto o niezwykle bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, sporego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na szybki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest nadzwyczaj malowniczym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:57
Tagi: morze, turystyka, hotele, noclegi, zabytki, pensjonaty, Bałtyk, jarmarki, pokoje gościnne, Gdańsk

Poprawny trening to taki, który uwzględni nie tylko aktualny stan naszych mięśni

siłownia
Napisał: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poprawny trening to taki, który względni nie tylko aktualny stan naszych mięśni, ale także odpowiednio określi naszą dietę. Często młodzi ludzie, szczególnie bez doświadczenia, nie mają pojęcia o tym, jak poprawnie ćwiczyć, jak ze sobą łączyć trenowane partie mięśni, nie mówiąc już o zaplanowanej diecie. Niekiedy spotkać można osoby, którzy nie mają pojęcia o tym, do czego służą aminokwasy, po co i kiedy dokładnie należy przyjmować węglowodany, nie wiedzą nic na temat tego, jak technicznie dobrze ćwiczyć na siłowni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:56
Tagi: dieta, siłownia, wysiłek, suplement, kontuzja

Kilka pomysłów na udany wypoczynek na dworze

Piknikowe wariacje na wakacje
Napisał: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki
Uwielbiamy lato za cudowną pogodę. Wreszcie jesteśmy w stanie mnóstwo czasu spędzić na świeżym powietrzu. Można poświęcić weekend, aby pojechać wraz z najbliższymi na łono przyrody. To świetna okazja, aby porządnie wypocząć od szarej rzeczywistości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:55
Tagi: drzewa, koszyk, wyprawy, torebki, czas, odpadki, problemy

Indie czy Tajlandia – co wybrać na egzotyczne wakacje?

eccotravel
Na podstawie: http://www.eccotravel.eu/
Niektóre osoby już od jakiegoś czasu planują jak spędzą urlop. Wczasy egzotyczne są w tej chwili niesamowicie na czasie, a wycieczki zorganizowane w ten sposób mogą być naprawdę ekscytujące. Wiadomo, że urlop musi być czasem, w którym człowiek może odpocząć i odetchnąć od stałego otoczenia. Dlatego warto zorganizować go tak, jak tylko tego sobie życzymy. Dobrą opcja jest Tajlandia Last Minute, albo wycieczka Indie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 01:35:55
Tagi: wycieczki, wczasy, wakacje, last minute, wycieczka

Kategorie

Archiwa miesięczne

Wysoko oceniane

Filmy

Archiwa miesięczne