Nietuzinkowe kierunki podróży

Gdzie rodacy zwykle jadą na wakacje? Odpowiedź jest łatwa: Egipt, Chorwacja, Kreta. Każdego roku miejscowości wypoczynkowe w tych państwach są zatłoczone odwiedzającymi. Kiedyś były to wycieczki egzotyczne, współcześnie te miejsca są zupełnie ograne. Nie zaskoczysz bliskich fotkami spod piramid, ponieważ prawie każdy już je odwiedził. Turyści, którzy chcą odznaczyć się jakąś oryginalnością, muszą wybrać inne kierunki wakacyjnych wycieczek.

Umieszczone w tym miejscu uwagi z witryny to wartościowe źródło informacji - z pewnością Cię zaciekawi, ponieważ tyczy się kwestii poruszonej w tym artykule.

Na mapie można odszukać wiele punktów, które są ciągle nieodkrytymi plamami przez rodzimych i innych turystów. Takim państwem, gigantycznym zresztą, jest Chińska Republika Ludowa.


eccotravel
Na podstawie: http://www.eccotravel.eu/
Wycieczka do Chin może okazać się wielką przygodą dla każdego. Fajną możliwością jest dojechanie do Chin koleją. Tak, to nie kawał – w tak egzotyczny rejon świata można dojechać pociągiem. Z Warszawy należy dojechać do Moskwy. Tam za to wsiada się w skład Kolei Transsyberyjskiej.

Gdy zafascynował Cię prezentowany artykuł, to nie zastanawiaj się tylko odkryj www, a znajdziesz tu pokrewne, interesujące informacje na ten temat.

Rzecz jasna trzeba długo przed terminem zamówić bilety, które tanie nie są. Najdłuższa na świecie kolej dowiezie was na sam koniec kontynentu, do Władywostoku. Z tego miejsca można dopłynąć do wybrzeża Państwa Środka. W ten sposób sama droga staje się przygodą samą w sobie.Osoby, które lubią błyskawiczną podróż liniami lotniczymi, powinny dokładnie obserwować katalogi firm turystycznych, by natrafić na ciekawe promocje. Najbardziej korzystna może okazać się szansa wykupienia wycieczki na krótko przed terminem. Aby namierzyć takiego rodzaju gratki dla oszczędnych, do Google należy wklepać frazę „last minute Chiny”.

A co należy zobaczyć w ChRL? Na pewno miasto stołeczne, które kryje w sobie mnóstwo pozostałości bogatej historii kraju. Warto tam obejrzeć plac Tiananmen, miejsce w którym prawie ćwierć wieku temu dokonała się pacyfikacja manifestujących przeciwko ustrojowi.


Napisał: Rufus

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-03-17 01:35:38
Tagi: podróż, wyprawy, wycieczki