Chorwacja to jeden z najpiękniejszych krajów na na mapie Europy! Przeczytaj czemu

Chorwacja to piękny kraj - wielce modny wśród zwłaszcza Niemców, lecz również naszych rodaków. Tak naprawdę nietrudno dostrzec tak zwany hype na Chorwację: ciężko wielkiej popularności tego kraju zbytnio się dziwić, w końcu mówimy o bardzo ładnym państwie, w sumie nie ma na tym świecie wielu fajniejszych miejsc, niźli Chorwacja.
eccoholiday: Chorwacja
Napisał: Gianni Cumbo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Może to mało patriotyczne, ale zamiast wakacji nad Morzem Bałtyckim mimo wszystko warto wydać nieco więcej na paliwo, ale przynajmniej nie miewać kłopotu z kiepską pogodą. Czy Chorwacja jest rajem? Pewnie Chorwaci tak postrzegają własną ojczyznę. Ciężko nie doszukiwać się wielu wad Chorwacji, głównie mających związek z burzliwą historią, ale ciężko jednak nie być pod ogromnym wrażeniem w trakcie odkrywania Chorwacji - zobacz tutaj.
Zatem: te osoby, które całkowicie nie posiadają planów wakacyjnych muszą zwrócić uwagę, że jakby nie patrzeć nie ma wielu fajniejszych rozwiązań, niż akurat urlop w Chorwacji - a poza tym, akurat mieszkańcy południowej części Polski nie mogą zbytnio narzekać na bardzo długą podróż, ponieważ praktycznie przez całą podróż można jeździć autostradą.


To w jednoznaczny sposób pokazuje, że Chorwacja - https://eccoholiday.com/kraj/chorwacja/ - akurat w przypadku typowego polskiego turysty nie jest złym kierunkiem. To doskonała destynacja, która zapewne stanie się naszą ulubioną. To niemalże pewne: są podróżni, którzy tak jakby nie mogą sobie wyobrazić już jakiegoś innego miejsca. Bardzo często turyści wybierają wyłącznie ową destynację. Nic specjalnie nadzwyczajnego, bo mówimy o niesamowitym kraju.

Chorwacja-
Napisał: dijey bobo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trzeba także wiedzieć, że Chorwacja jest bardzo znana z niezwykłych plaż, lecz także jest doskonała jeżeli w rachubę wchodzą chociażby miasta. Może sam Zagrzeb tak mocno ciekawą metropolią nie jest, ale zwłaszcza Dubrownik (https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/dubrownik/) to niezwykłe miejsce, które zapewne większość ludzi przynajmniej kojarzy.

Pamiętajmy, że praktycznie w żadnym razie nie ma takiego człowieka, który pojechał do tego kraju, a później powiedział, iż Chorwacja jest bardzo przereklamowana. Wiadoma sytuacja - nie ma perfekcyjnych destynacji podróżniczych, ale ciężko myśleć, że czymś OK jest sugerowanie, że Chorwacja zbytnio odstaje od czołówki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-05-10 06:59:24
Tagi: urlop, miasto, ludzie, Chorwacja, miejsce, kraj