Wyjątkowy czar polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Napisał: ZnaneNieznane.pl
Na podstawie: ZnaneNieznane.pl
O udanym odpoczynku myślimy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon wypoczynkowy już niedługo. Rozkładówki biur podróży pełne są zapierających dech w piersiach obrazków zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Zanim po raz kolejny zdecydujemy się na wakacje za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie trzeba wyjeżdżać aż tak daleko, by spokojnie wypocząć?

Zazdrościmy Włochom ich dostojnych miast, pełnych wąskich uliczek, gwarnych i pełnych wigoru! A przecież w naszym kraju jest wiele takich miejsc. Choć burzliwe czasy wojny zniszczyły całkowicie wiele polskich miast, to jednak jest, co zwiedzać i czym się chwalić. Trzeba się wnikliwie rozglądnąć. Może się okazać, że wyjątkowe miejsca są tuż obok nas.

Jeśli masz chęć poczytać więcej na ten temat, wejdź na odnośnik do wpisu (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/chata-rysia) - informacje w tym miejscu zawarte są bardzo interesujące.

Planując letnie przejażdżki, porozglądajmy się po bliskiej okolicy- z pewnością w pobliżu jest schowana prawdziwa perełka.

Oświetlenie ciągu komunikacyjnego
Jeżeli zabrakło nam czasu na dokładne badania otoczenia, postawmy na pewne punkty. Z pewnością nikogo nie trzeba nakłaniać na dłuższy urlop w Kazimierzu Dolnym. To renesansowe miasteczko od lat jest magnesem na turystów. Dobre położenie, urocza okolica oraz powabny urok tego miasta sprawiają, że nie chce się stamtąd wyjeżdżać. Jeśli możemy sobie pozwolić na kilkudniowy pobyt w tym mieście, to nie będzie najmniejszego problemu- dostatecznie łatwo znajdziemy oferty noclegów w Kazimierzu i nie będzie nas to kosztowało fortunę.

Cudownie będziemy w stanie spędzić również urlop w sąsiadującym Sandomierzu.To miasto jest łudząco podobne do włoskich miasteczek.

Cały czas nurtuje Cię ten tekst? Wejdź w poniższy link i pod nim mamy moja strona internetowa (http://inoffice.pl/open-space/), gdzie przeczytasz ekstra informacje.

Zabytkowe, pełne uroku i pełne ludzi. Jest to wspaniała propozycja na weekendowy wyjazd. Na nasze niezmierne szczęście Polska obfituje w takie miejscowości, które cieszą się co raz większą popularnością. Ciągle jesteśmy w stanie w nich odnaleźć jedyny w swoim rodzaju spokój i kojącą ciszę, o którą tak ciężko w wielkich miastach. Posiadają swoją historię, zagadki, legendy. Noclegi w Szczawnicy (, Nałęczowie, Augustowie, Kłodzku, czy Chęcinach bez wątpienia zapewnią nam bardzo dużo przyjemnych wrażeń oraz na długo zapiszą się nam w pamięci, a sama podróż okaże się zdecydowanie oszczędniejszawyjazdu do Włoch.


Napisał: S.D.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-06-08 06:58:47
Tagi: podróż, urlop, miasto, odpoczynek, wędrówki, miasteczko