Gry na konsole zalecane są oczywiście w wersjach oryginalnych

W obecnych czasach gry na konsole zaczynają być coraz bardziej rozmaite zarówno pod względem tematycznym, ale również pod względem technicznym i graficznym. Jest to wywołane tym, że obecnie producenci gier posiadają dużo większe możliwości do tworzenia gier na konsole, przez co pojawia się zaskakująco dużo gier czy to sportowych, czy także strategicznych, czy wojennych, których poziom jest bardzo wysoki, jednak także istnieje możliwość samemu ustawić sobie poziom gry, by w ten sposób systematycznie podnosić sobie poprzeczkę.


playstation
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Jest to na tyle komfortowe rozwiązanie, że przyciąga to graczy, którzy w taki sposób rywalizując z tzw. komputerem, czyli wirtualnym przeciwnikiem, posiadają szansę regularnie rozwijać poszczególne jego elementy, żeby zdobywać coraz lepsze sukcesy w takiej grze. Aktualnie szczególnie powszechnymi grami na konsole (głównie ps3) są gry sportowe (NBA, skoki narciarskie, FIFA, NHL itp.). Takiego rodzaju gry playstation pozwalają na rywalizację nawet z kilkoma osobami, ponieważ posiadają one opcję stworzenia turnieju, dzięki czemu rywalizacja staje się coraz bardziej interesująca. Jednak także gry strategiczne, czyli gry wojenne, gry wymagające przygotowania planu działania, cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem (np. Call of Duty, który dostępny jest już także na konsole).

Gry na ps3 (SZCZEGÓŁY), to właśnie wyżej wspomniane oraz niesamowicie dużo innych gier. Jednak Xbox, także staje się zdecydowanie bardziej popularny, co powoduje, że możliwość wyboru konsoli i gier jest wyjątkowo duży. To zdecydowanie oddziałuje na to, że zainteresowanie taką formą rozrywki jest niesamowicie duże. Xbox aktualnie jest znacznie bardziej powszechny przez nową grę, a więc Kinect, który daje możliwość każdemu w stu procentach posiadać kontrolę nad tym co dzieje się na ekranie. Jest to bowiem gra, która oddaje ruchy człowieka, co wymaga od gracza, żeby po prostu włożył w wykonywanie różnorodnych ruchów sporo energii. To wbrew pozorom nie jest aż tak niezwykle męczące, a dostarcza niesamowitej rozrywki. Niewątpliwie jest to gra, jaka pozwala pozyskiwać kolejnych zwolenników, którzy korzystają z takiego rodzaju konsoli jak Xbox.


Gry na konsole są oczywiście sprzedawane w wersjach oryginalnych, ale również pojawiają się nielegalne wersje, jakie niestety często ukazują się nawet na domenach o tematyce gier. Powinno wystrzegać się takich pirackich wersji, dlatego że przeważnie negatywnie takie gry oddziałują na konsole. Warto zatem kupować jedynie gry w wersjach oryginalnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-08-01 06:57:37
Tagi: ekran, gry, konsole, rozrywka, gry sportowe, tematyka