Śnieżne szaleństwo czas zacząć.

Zimowa pora roku wciąż trwa, jest to idealna pora dla fanatyków narciarskiego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem doświadczają prawdziwe oblężenie turystów. Nic w tym zaskakującego, warunki bowiem na narciarskie eskapady są perfekcyjne. Zakopane – centrum narciarskiego ferworu.
Wyprawy w góry
Na podstawie: http://www.citypictures.net/
Zakopane określane zimową stolicą Polski, jest drugim pod względem wielkości elementem Podhala. Położone w Rowie Podtatrzańskim u stóp Tatr na wysokości 750–1126 m nad poziomem morza. Każdego roku na najsłynniejszej skoczni Zakopanego - Wielkiej Krokwi, organizowane są zawody o Puchar Świata w skokach narciarskich, odbywały się tutaj również zawody w narciarstwie klasycznym.

Na co mogą liczyć fani sportów zimowych?

Nie przesadzimy zakładając, że w sezonie zimowym termin stoki narciarskie w Zakopanem jest częściej poszukiwane przez internautów niż najsłynniejsze określenia młodzieżowych zespołów czy imiona przystojnych celebrytów. Mieszkańcy posiadający kwatery czy pensjonaty w Zakopanem już zacierają ręce - prognozy pogody zapowiadająobfite opady, co zapowiada ośnieżone trasy i zaludnione wyciągi narciarskie Zakopane, a co za tym idzie – dużo klientów. Dla amatorów zimowego wypoczynku przygotowano wiele stoków i tras narciarskich o różnym stopniu trudności.Jakie wyciągi - okazyjne elektroniczny system obsługi klienta -> elektroniczny system obsługi klienta - narciarskie znajdziemy w pobliżu Zakopanego?

Zakopane oferuje kompleksy narciarskie takie jak Harenda Zakopane, Nosal Zakopane czy Polana Szymoszkowa Zakopane. Miejsca te oferują wyciągi linowe, krzesełkowe i orczykowe.
Narty biegowe, biegówki
Napisał: ZnaneNieznane.pl
Na podstawie: ZnaneNieznane.pl
Nie zapominajmy odwiedzając stoki narciarskie w Zakopanem o zachowaniu rozwagi i kontrolowaniu pogody. Zimowe wojaże wymagają dobrego stanu zdrowia, przygotować się trzeba do nich dużo wcześniej, ćwicząc w ciągu całego roku i wzmacniając mięśnie. Nie należy również przeceniać swoich umiejętności, nasz błąd może skończyć się poważnym wypadkiem.

Niejeden fan zimowych sportów znajdzie w Zakopanem coś dla siebie. Dla osób które, nie mogą uczestniczyć aktywnie w śnieżnych wojażach i szusować na snowboardzie czy nartach, Zakopane oferuje inne atrakcje. Możemy spędzić przyjemnie czas w knajpkach i restauracjach, rozkoszując się grzanym winem i ciepłą ciastem, obserwując śnieżne krajobrazy za oknem (pełen artykuł). Zakopane (super atrakcje w Zakopanem witowextreme.pl/)

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-08-01 06:57:36
Tagi: pogoda, narty, Zakopane, Podhale, stoki, orczyk