Zyskaj kondycję przed wakacjami, wskakuj na rower!

Wielkimi krokami nadchodzi ciepły sezon, cierpliwie wyczekiwana przez miesiące całkowicie wypełnione zimnem i sypiącym białym puchem. Jest to czas, który przynosi nadzieję, ulgę i daje w końcu nie pamiętać o trudach przedzierania się przez zaspy, psujących się autach i sezonie chorób. No a do tego w końcu rozbudzą się krzaki i kwiaty, poczną tu i ówdzie śpiewać ptaki, a niedługo nie trzeba będzie nosić czapki żeby zachować zdrowie. Będzie można odkryć nieco ciała...


I w tym miejscu u wielu mogą zaczynać się kłopoty. Niektórzy pracowali zimą, nawet w mróz i nieustanne zawieje dbając o stan ciała – tak byli nauczeni albo sami nauczyli się na swoich błędach w poprzednich latach – ale istnieją i tacy, którzy z postępującego rozleniwienia albo czasowej, sezonowej chandry nie mogli wykonać niczego, co w tej chwili zaowocowałoby sylwetką i kondycją. A jest wiosna, po niej lato, plażowanie, a nikt nie wie, może również letnie podrywy, wycieczki z ukochaną lub ukochanym, wiele atrakcji. Należy jednak sobie w tej kwestii pomóc, chociaż czasu coraz mniej.

SPORT SHOP
Na podstawie: Sport-shop.pl
Najłatwiejszym, dość wydajnym i ekonomicznym sposobem na odzyskanie odrobiny zdrowia, przyjemności, i paru zupełnie praktycznych korzyści, jest rower, sprzęt znany od bardzo dawna, dzisiaj będący w pełni łask i wciąż zyskujący na popularności. Wszystkich rodzajów rowery górskie, rowery wyczynowe, rowery miejskie pozwalają na interesującą aktywność, zwiedzenie własnego miasta od trochę innej perspektywy niż dotychczas, nieskomplikowany transport niewielkich zakupów i pozostałych drobiazgów w plecaku czy sakwach, no i rzecz, która ciekawi wielu najbardziej: polepszenie wydolności organizmu, zgubienie w krótkim czasie paru nadmiarowych warstw sadełka, jakie w czasie zimy pojawiły się w okolicach pasa, zbudowanie miłej dla oka muskulatury. Chociaż na rowerze pracują głównie łydki i to one najprędzej zyskają w cudzych oczach, ogólna zawartość tłuszczu w ciele błyskawicznie spadnie, a przy tym zyska całe ciało, jeśli przez parę miesięcy postanowimy nie próżnować.


W każdym większym i małym mieście istnieje z pewnością salon rowerowy z prawdziwego zdarzenia. Są w nich osiągalne krajowej produkcji i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i kilka innych. W ofercie jest też świetna na wiosenną, nieraz kapryśną pogodę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-08-01 06:57:31
Tagi: zdrowie, nogi, kondycja, sylwetka, wiosna, rowery